top of page
Psychologist Session

Esra Narinç ile değişimi yaşayın.

Güvenebileceğiniz Kaliteli Sağlık Hizmetleri

Hayatınızda başa çıkmaya çalıştığınız bir sorun mu yaşıyorsunuz? Bazen bir uzmandan yardım almak her şeyi yerine oturtmanıza yardımcı olabilir. Mersin’de yüz yüze ve dünya genelinde online hizmet veren özverili ve özgün bir psikoterapist olarak psikolojik sağlığınız ve dayanıklılığınız bir numaralı önceliğim. Hak ettiğiniz özeni ve hizmeti sunarak yaşamın tüm zorluklarında size yol göstermek için yanınızdayım.

Ana Sayfa: Hoş Geldiniz

"Olumlu deneyimler üzerine konuşmak, insanların psikolojik olarak daha sağlıklı olmalarını, genel yaşam memnuniyetlerinin artmasını ve daha enerjik olmalarını sağlar."

Nathaniel Lambert

Therapy Session
Ana Sayfa: Ünlü Söz

Ziyaretinizde Neler Olacak?

Her İhtiyacınıza Özel Hizmet

Psikoterapi; her yaştan insanın daha mutlu, daha sağlıklı ve daha verimli hayatlar sürmelerine yardımcı oluyor. Çeşitli psikoterapi yöntemlerinin ve ortak çalışmaya dayalı tedavi yöntemlerinin kullanımıyla danışanlar, hayatta karşılaşabilecekleri çeşitli engellerle baş etmelerine yardım edecek dönüm noktası niteliğinde alışkanlıklar ediniyor. Terapilerim, kişisel sorunları her yönüyle ele alarak danışanlarıma değişimi fark etme imkanı sunar. 

Psychoanalyst
Ana Sayfa: Terapi Hakkında

Sunduğum Hizmetler

Her Adımda Rehberlik

Attentive Therapist

Bireysel Terapi

Sizin İçin Buradayım

Size önem veren, uzman bir Psikoterapist tarafından sunulacak nitelikli Bireysel Terapi seansları almak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Danışanlarıma her aşamada yol göstererek, hayatın en karmaşık sorunlarına karşı yeni tutumlar geliştirmelerine yardımcı olan çeşitli yöntemler uyguluyorum. Size nasıl yardımcı olabileceğimi öğrenmek isterseniz dilediğiniz zaman randevu alabilirsiniz.

İletişime Geçin
Psychology Session

Aile Terapisi

Nitelikli Hizmet

Terapi seanslarımda mevcut sorunlarınızı çözmeye ve olumlu düşünce ve davranışlar geliştirmeye odaklanırız. Tepkilerinizi "yeniden şekillendirmenize" yardımcı olacağım ve yaşamın zorluklarıyla baş etmenizi sağlayacak değerli araçlar sunacağım. Kişiselleştirilmiş Aile Terapisi seanslarımı yararlı ve ilham verici bulacağınızdan eminim. Randevu almak için bana ulaşabilirsiniz.

İletişime Geçin
Child Psycholgist

Çift Terapisi

Daha Sağlıklı, Daha Mutlu Bir Siz

Son zamanlarda kendinizi moralsiz hissediyor, hiçbir şeyden keyif alamıyor musunuz? Bir uzmandan yardım alma zamanı gelmiş olabilir. Çift Terapisi seanslarım, danışanlarımın hayatlarının en karmaşık ve zorlu durumlarına karşı dahi olumlu tutumlar geliştirmelerine yardımcı oluyor. Siz de hayata güzel tarafından bakmayı öğrenmek isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

İletişime Geçin

Randevu almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ana Sayfa: Hizmetler

Bana Ulaşın

Danışanlarıma hayatın getirdiği her zorlukla başa çıkmalarına yardımcı olacak araçları sağlamak beni çok mutlu ediyor. Daha fazla bilgi edinmek ve randevu almak için hemen bana ulaşabilirsiniz.

Yenişehir/Mersin, Türkiye

05315786911

  • Instagram

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Ana Sayfa: İletişim
Posts are coming soon
Stay tuned...
Ana Sayfa: Blog Akışı
bottom of page